İLÇEMİZİN TANIDIK YÜZÜ ZİYAT ALİ DELİKTAŞ

"Karakoyunlu için Bir Gelecek İnşa Ediyoruz!

Sevgili Karakoyunlu Halkı,

Sizlere daha güçlü, daha adil ve daha sürdürülebilir bir Karakoyunlu vaat ediyoruz. Belediye Başkan adayınız olarak, toplumumuzu birlikte daha ileriye taşıma arzusundayız.

İLÇEMİZİN TANIDIK YÜZÜ ZİYAT ALİ DELİKTAŞ

1. Altyapı ve Çevre Düzenlemesi: Karakoyunlu'nun altyapısını güçlendirip, çevre düzenlemeleriyle şehrimizi daha yaşanabilir kılacağız.

2. Eğitim ve Gençlik Projeleri: Gençlerimizin geleceğini şekillendirmek için eğitimde kaliteyi artırarak, spor ve kültürel etkinliklerini destekleyeceğiz.

3. İstihdam Olanakları: Yerel ekonomiyi destekleyerek yeni iş imkanları yaratacağız. Karakoyunlu'nun her vatandaşı için güçlü bir istihdam ortamı oluşturacağız.

4. Sağlık Hizmetleri: Sağlık alanında erişilebilir ve etkili hizmetleri sağlamak için mevcut sağlık altyapısını güçlendireceğiz.

5. Katılımcı Yönetim: Her birinizin görüşlerine değer veriyoruz. Katılımcı bir yönetim anlayışıyla, şehrimizi hep birlikte yöneteceğiz.

6 . Toki: İlçemize büyük katkı sunulacak bir projeyi sizinle buluşturacağız. 

7. Yüksekokul: Eğitim seferberliğimizi başlatarak; güzide ilçemize en güzel olanakları sunacağız. Haydi Karakoyunlu birlikte Karakoyunlu için daha aydınlık bir gelecek inşa edelim!

Sizlere olan sorumluluğumuzu biliyor, güveninizi boşa çıkarmayacağımızı taahhüt ediyoruz.

8. Doğalgaz: Belediyemizin öncülüğünde ilçemize kazandıracağımız doğalgaz projesi kapsamında bütün halkımızın haklı taleplerini yerine getireceğiz. İlçemizi temiz bir havaya kavuşturacağız.

Saygılarımla,

Ziyat Ali Deliktaş

Ak Parti Karakoyunlu İlçesi Belediye Başkan A.ADAYI

Bu makaleden keyif aldınız mı? Bilgi sahibi olmak için bültenimize katılarak eklenen içeriklerden haberdar olun!

Yorumlar

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

İlgili Makaleler
Yazar Hakkında

Medya Haber Gurubu Iğdır temsilcisi Tahir Kavri