Iğdır Cumhuriyet Mahallesi'ne Hizmet Vaadi: Başkan Ismail Karadeniz'den Seçim Sözleri

"Iğdır Cumhuriyet Mahallesi'ne Hizmet Vaadi: Başkan Ismail Karadeniz'den Seçim Sözleri"

Mahalleye Hizmet Vaadi;

Başkan Ismail Karadeniz'in seçim vaatleri Cumhuriyet Mahallesi'nin eksikliklerini ve ihtiyaçlarını ele alıyor. Sağlık ocağı, çocuk parkı, alt yapı sorunları ve internet erişimi gibi konuları gündeme getirerek hizmet vaadi sunuyor. Ayrıca, Kanatsız Melek Yardımlaşma Derneği başkanı olarak yoksul kardeşlere destek verme sözü de veriyor. Mahalleye en iyi hizmeti sunmayı taahhüt ediyor.

Başkan Ismail Karadeniz, Cumhuriyet Mahallesi'nin eksikliklerini ve ihtiyaçlarını ele alarak seçim vaatlerini açıkladı. Mahalledeki eksikliklerin farkında olduklarını belirterek, sağlık ocağı, çocuk parkı ve alt yapı sorunları gibi temel hizmetlerin olmamasını vurguladı. Ayrıca, birçok evin internet erişimine sahip olmamasının alt yapı eksikliğinden kaynaklandığını dile getirdi.

Vaatlerinde, bu sorunların çözümü için elinden geleni yapacağını ve Cumhuriyet Mahallesi'nin cennete dönüşmesi için çalışacağını söyledi.

Kanatsız Melek Yardımlaşma Derneği başkanı olarak yoksul kardeşlere yardım etme sözü vererek, mahalleye en iyi hizmeti sunmayı taahhüt etti.

Bu makaleden keyif aldınız mı? Bilgi sahibi olmak için bültenimize katılarak eklenen içeriklerden haberdar olun!

Yorumlar

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Yazar Hakkında

Medya Haber Gurubu Iğdır temsilcisi Tahir Kavri