Iğdır İl Müdürlükleri Arasında Nazik Bir Ziyaret Oldu

"Resul Deveci'den Recai Şahin'e Hayırlı Olsun Ziyareti"

"Iğdır İl Müdürlükleri Arasında Nazik Bir Ziyaret Oldu"

"Iğdır Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği İl Müdürü Sayın Resul Deveci, Gençlik ve Spor İl Müdürü olarak göreve başlayan Sayın Recai Şahin’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Bu anlamlı ziyarette, Deveci, Recai Şahin’e yeni görevinin hayırlı olması temennisinde bulunarak, kendisine misafirperverliği ve sıcak karşılaması için içten teşekkürlerini sundu.

Deveci, Şahin’in Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü görevinde başarılı olacağına olan inancını ifade ederek, kendisine bu önemli vazifede üstün başarılar diledi. Ziyaret sırasında yapılan samimi sohbetin yanı sıra, iki müdürlük arasında gelecekte gerçekleştirilebilecek iş birliklerine yönelik fikir alışverişinde de bulunuldu. 

Resul Deveci, Recai Şahin’in misafirperverliği ve gösterdiği yakın ilgiden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Şahin’in görevine en iyi şekilde katkı sağlayacağına ve gençliğe yönelik çalışmalarda önemli rol oynayacağına dair güvenini belirtti. Bu nazik kabulden ötürü Sayın Recai Şahin’e bir kez daha teşekkür eder, görevinde kendisine başarılar dilerim."

Bu makaleden keyif aldınız mı? Bilgi sahibi olmak için bültenimize katılarak eklenen içeriklerden haberdar olun!

Yorumlar

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Yazar Hakkında

Medya Haber Gurubu Iğdır temsilcisi Tahir Kavri