Samsung Galaxy Buds 3 ve Buds 3 Pro Samsung Members Uygulaması Üzerinden Sızdırıldı; AirPods Pro Benzeri Tasarımı İşaret Ediyor

Samsung’un yeni kablosuz kulaklıkları Galaxy Buds 3 ve Buds 3 Pro'nun, Samsung Members uygulaması üzerinden yanlışlıkla sızdırıldığı iddia ediliyor. Sosyal medyada paylaşılan bir gönderiye göre, bu sızıntı Samsung’un yaklaşmakta olan TWS kulaklıklarının tasarımı hakkında ipuçları veriyor. Son haftalarda, Samsung’un yeni kulaklıklarının tasarımına dair birçok sızıntı ortaya çıktı ve bu sızıntılar, Samsung'un nihayet AirPods Pro benzeri, saplı bir tasarımı benimseyebileceğini öne sürüyor. Lansmanın çok yakında olduğu bildirilen bu kulaklıkların tasarım dili, sızdırılan uygulama içi bir ekran görüntüsü ile doğrulanıyor.

Galaxy Buds 3 ve Buds 3 Pro Tasarımı (Sızdırılmış Bilgiler)

X (eski adıyla Twitter) platformunda Rydah (@RydahDoesTech) kullanıcı adıyla paylaşım yapan bir kullanıcı, Samsung Members uygulamasına ait olduğu iddia edilen bir ekran görüntüsü paylaştı. Samsung kullanıcılarının cihazlarıyla ilgili sorunları teşhis etmelerine, çözümler bulmalarına, ipuçları almalarına ve topluluk uzmanlarıyla konuşmalarına olanak tanıyan bu uygulama, yeni TWS kulaklıkları listeliyor gibi görünüyor.

Liste, mevcut Samsung cihazlarının yanı sıra, Galaxy Buds 3 ve Buds 3 Pro gibi söylentilere konu olan TWS cihazları da içeriyor. Buds 2 Pro için kullanılan simge, gerçek üründe olduğu gibi sapsız bir tasarıma sahipken, Galaxy Buds 3 ve Buds 3 Pro simgeleri, saplı bir tasarıma sahip AirPods Pro’ya benziyor.

Bu sızıntı, deneyimli tipster Evan Blass'ın daha önce yaptığı, her iki Samsung Galaxy Buds 3 varyantının sapları içerebileceğine dair iddiasını da doğruluyor. Bu tasarım unsuru, Samsung'un şimdiye kadar amiral gemisi TWS kulaklıklarında kullanmadığı bir özellikti.

Diğer Sızıntılar ve Yeni Ürünler

Galaxy Buds 3'ün tasarımının yanı sıra, ekran görüntüsü Güney Koreli şirketten gelecek iki yeni ürün hakkında daha ipuçları veriyor – Galaxy Ring ve Galaxy Watch FE. Galaxy Ring, Mobile World Congress (MWC) 2024'te gösterilmişti.

Bununla birlikte, söylentilere konu olan Samsung Galaxy Watch Ultra için ayrı bir liste bulunmamakla birlikte, Galaxy Watch 7 listelenmiş durumda. Bu durum, Apple Watch Ultra 2'ye rakip olabilecek Galaxy Watch Ultra’nın, Samsung'un bağımsız bir teklifi yerine Galaxy Watch 7 serisinin bir parçası olabileceğini düşündürüyor.

Samsung Galaxy Buds 3 ve Buds 3 Pro’nun sızdırılan tasarım detayları, kullanıcıların merakla beklediği yeni ürünlerin nasıl bir görünüme sahip olacağı konusunda önemli ipuçları veriyor. AirPods Pro benzeri bir tasarımın benimsenmesi, Samsung’un TWS kulaklık pazarında rekabet gücünü artırma stratejisinin bir parçası olarak değerlendirilebilir. Ayrıca, yeni ürünlerin tanıtımıyla birlikte Samsung, teknoloji meraklılarını ve kullanıcılarını heyecanlandırmayı başarıyor.

Yeni sızıntılar ve gelişmelerle ilgili güncellemeler için takipte kalın. Samsung’un resmi duyurusunu ve yeni ürünlerin piyasaya çıkış tarihlerini sabırsızlıkla bekliyoruz.

Bu makaleden keyif aldınız mı? Bilgi sahibi olmak için bültenimize katılarak eklenen içeriklerden haberdar olun!

Yorumlar

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

İlgili Makaleler
Yazar Hakkında

Merhaba ve eYazar'a hoş geldiniz! Biz, yazma tutkusuyla yanıp tutuşan yazarlar ve okuyucular için bir platform sunan dinamik bir topluluğuz. eYazar, herkesin kendilerini ifade edebileceği, düşüncelerini paylaşabileceği ve yazılarını bir kitlenin beğenisine sunabileceği, bu ekledikleri içeriklerden kendilerine ek gelir elde etmek için para kazanacakları bir ortamı hedefler.