Zeynep Bastık’tan yeni hayat: İstanbul’u bırakıp 40 milyon TL’lik evine yerleşti

Müzik kariyerinin yanı sıra özel hayatıyla da gündemden düşmeyen Zeynep Bastık, son dönemde yaptığı yatırımlarla da dikkat çekiyor. Ünlü şarkıcı, geçtiğimiz yıl İstanbul’u bırakarak İzmir Urla’da 40 milyon TL değerinde bir ev satın aldı. Bastık, sosyal medya hesabından evinin bir köşesinden paylaştığı fotoğraf ile takipçilerinin beğenisini topladı.

Zeynep Bastık, 1993 yılında Çanakkale’de doğdu. Müzisyen bir ailede büyüyen Bastık, üç yaşında İzmir’e taşındı. Ortaokul ve lise eğitimini İzmir’de tamamlayan Bastık, 2010 yılında cover grubu “Jackpot” ile profesyonel müziğe adım attı. 2012 yılında Murat Dalkılıç’ın vokalistliğini yapmaya başlayan Bastık, aynı zamanda Dalkılıç’ın “Lüzumsuz Savaş” şarkısına eşlik etti. 2016 yılında ilk solo albümü "Şahane Boşluk"u çıkaran Bastık, 2019 yılında ise “Ara” isimli single’ını yayınladı. Bastık, son olarak 2021 yılında Anıl Piyancı ile düet yaptığı “Bırakman Doğru mu?” şarkısı ile büyük ilgi gördü.

Özel hayatıyla da sık sık magazin gündemine gelen Zeynep Bastık, 2020 yılında evlendiği iş insanı Eren Güzel ile 2021 yılında boşandı. Boşanmasının ardından eski eşiyle birlikte görüntülenen Bastık, yeni bir aşka yelken açtığı iddialarını yalanladı. Bastık, son olarak oyuncu Furkan Andıç ile aşk yaşadığı haberleriyle gündeme geldi.

Zeynep Bastık, kazandığı parayı gayrimenkule yatırmayı tercih ediyor. Şarkıcı, 2020 yılında İstanbul’daki deprem sonrası yaşadığı anksiyete nedeniyle İstanbul’u terk ederek İzmir Urla’da 40 milyon TL değerinde bir ev satın aldı. Bastık, evinin bir odasını stüdyo olarak dizayn etti. Bastık, evinin bir kareni Instagram hesabından paylaşarak “Tatlı, mütevazi, minimal bir hayat yaşıyorum” notunu düştü. Bastık’ın paylaşımı kısa sürede binlerce beğeni ve yorum aldı.

Bu makaleden keyif aldınız mı? Bilgi sahibi olmak için bültenimize katılarak eklenen içeriklerden haberdar olun!

Yorumlar

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

İlgili Makaleler
Yazar Hakkında

Merhaba ve eYazar'a hoş geldiniz! Biz, yazma tutkusuyla yanıp tutuşan yazarlar ve okuyucular için bir platform sunan dinamik bir topluluğuz. eYazar, herkesin kendilerini ifade edebileceği, düşüncelerini paylaşabileceği ve yazılarını bir kitlenin beğenisine sunabileceği, bu ekledikleri içeriklerden kendilerine ek gelir elde etmek için para kazanacakları bir ortamı hedefler.